Krepšelis
Krepšelis tuščias
Nemokamas pristatymas paštomatais visą birželį
Tautiniai papuošalai
RINKINIAI
Kurie džiugina
Dovanokite papuošalus
Sveiki, vis neprisėdau ramiai parašyti ir padėkoti už gautą siuntą. Tikrai nuoširdus ačiū ne tik už nuostabią kūrybą, bet ir nuoširdų individualizuotą dėmesį klientui. Atrodo atidarau ir persiduoda patys geriausi ir šilčiausi linkėjimai 😊🎁. Nuostabu! Nuoširdžios Jums sėkmės ir iki kitų kartų! 🌸
Karolina 2 metai agoAiste, laba diena. O taip, viskas tiesiog tobula🙂 Labiausia nudžiugino silikoniniai užspaustukai. Nes esu susidūrusi su situacija, kuomet ant sidabrinių auskarų buvo uždėti paprasto metalo uždpaustukai ir aš ti nesupratau, kol neįsivėriau auskarų. Turiu baisią alergiją netauriems metalams😔 Ir kiti Jūsų dirbinukai labai smagūs, planuose jau kitas užsakymas. Linkiu Jums palankaus įkvėpimo vėjo ir nesustoti💖
Jurga 3 metai agoŠiandien gavau savo auskariukus. TOBULI!!!! Man, mėgstančiai minimalizmą. Tikrai užsisakysiu dar😍❤️❤️❤️❤️
jurgutuxx 3 metai agoLabai gražiai atrodo ir mielai nešiojasi! Visada patikrinu ar yra ausyse, nes jų net nesijaučia 😁🤭 Aš jau žinau ka draugėms Kalėdoms dovanosiu👌👌👌
Santa 3 metai agoSveiki, papuošaliukus gavau labai greit, bet per kraustymąsi, darbus ir buitį pamiršau parašyti... lb lb auskariukai, bus puiki dovana mielai draugei, o ir pati sau tokių tikrai norėsiu ❤️🙏
PinuPinu 3 metai agoAš irgi norėčiau pagirti auskariukus, įpakavimą ir prieinamą kainą 🙂 Jau 3 kartus užsakiau ir vis man negana 🙂
Aneta 2 metai agoSveiki Aiste 🌷 Gavau šiandien auskariukus. Wauw!!! Buvau labai nustebinta kaip viskas gražiai ir kruopščiai supakuota, kiek įdėta meilės į jūsų darbą. Aikčiojau ir grožėjausi kiekviena detale Wauw, wauw, wauw...👏❤️ Ačiū Jums
Janeta 2 metai agoAuskarų nenešiojau apie 4 metus - kažkodėl bandžiau kelis kartus užsidėti ir su bet kuriais turėtais ausys degte degė.. Per Šventes gavau dovanų Mylimalistės auskariukus ir pagalvojau - na, pabandysiu! Ir... O stebukle - jie puikiai tiko!!! ❤️❤️ ❤️ užsisakiau dar kelis ir dabar kasdien džiaugiuosi! Ačiū už beprotiškai jaukų įpakavimą ir nuostabų palinkėjimą! Tikrai maloniai nustebino dėmesys detalėms - aš dar tikrai sugrįšiu.. Juolab, kad auskarai tikrai nuostabūs - net sunku išsirinkti, kurį norisi! ❤️❤️❤️ klestėkit! Ir puoškite pasaulį! ❤️❤️
Eglė 2 metai agoAiste, wow! Gavau siuntinį, išpakavau ir tiesiog pritrūkau žodžių. Taip visos detalės apgalvotos, taip miela ir šilta, kiek daug gerų emocijų sudėta, tiesiog likau sužavėta Nesustokit!!! 😍💪❤️
Milda 3 metai agoPasirinkę Mylimalistės sidabrinius papuošalus, investuojate į kokybę ir stilių. Mūsų kolekcijoje rasite įvairių dizainų, kurie atitiks jūsų individualų skonį ir leis sukurti išskirtinį įvaizdį. Sidabriniai papuošalai ne tik puošia, bet ir pabrėžia jūsų asmenybę.
Apsilankykite mūsų parduotuvėje ir atraskite sidabrinių papuošalų grožį bei prabangą!